Ne-am Mutat Pe www.ultracs.in !
Ne-am Mutat Pe www.ultracs.in !
Ne-am Mutat Pe www.ultracs.in !
Ne-am Mutat Pe www.ultracs.in !
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Regulament FREE ZONE

In jos 
AutorMesaj
Cypry12
Fondator *TenCs*
Fondator *TenCs*
Cypry12


Mesaje : 210
Data de inscriere : 22/12/2011
Varsta : 25
Localizare : petrila

Regulament FREE ZONE Empty
MesajSubiect: Regulament FREE ZONE   Regulament FREE ZONE Icon_minitimeJoi Apr 05, 2012 3:02 pm

1. Respectati un limbaj decent fara semne vulgare.

2. Nu aveti voie sa faceti reclama la alte comunitati, sa postati poze/videoclipuri cu conotatii sexuale sau linkuri catre siteuri interzise minorilor.

3. La un joc, dupa ce ati postat asteptati sa posteze 3 dupa dvs. Daca dvs. sunteti x, trebuie sa asteptati sa posteze a, b si c si dupa aceea sa postati iara.

4. Nu faceti dublu-topic, dublu post.

5. In mesaje nu abuzati de emoticoane.

6. Nu postati in afara subiectului. Orice post trebuie sa aiba o stransa legatura cu subiectul. La discutii libere puteti intreba orice doriti sau sa anuntati asta in limita bunului simt.

7. Categoria Divertisment este pentru relaxare, nu pentru a face posturi. Deci, nu faceti spam.

8. La orice postare, respectati modelul prezentat. Topicurile care nu respecta un model corespunzator vor fi mutate la cosul de gunoi.

9. Cei care posteaza la sectiunea Free Zone trebuie sa ia la cunostiinta acest regulament si obligatiile lui. Acest regulament va fi imbunatatit pe parcurs cu noi reguli.
In caz contrar WARN
Sus In jos
 
Regulament FREE ZONE
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: [TenCs] Diverse :: Regulament Free ZONE-
Mergi direct la:  
Powered by Claudiul @ TenCs Community 2012
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discuții recente